Blog > Komentarze do wpisu
Galeria SKALA
Starachowice, agaperos. Galeria Handlowa SKALA.


Z okładki (dostępnej w internecie) najnowszego numeru "Tygodnika Starachowickiego" dowiedziałem się, że w Starachowicach powstanie nowa galeria handlowa. Ponieważ jeszcze nie nabyłem gazety, postanowiłem poszukać informacji na ten temat w sieci. Natrafiłem na ogłoszenie, w którym podano wszystkie szczegóły. Oto jego treść.* * *

Typ ogłoszenia: Wolna powierzchnia handlowa
Województwo: Świętokrzyskie
Miasto: Starachowice
Nazwa centrum: Galeria SKALA
Wielkość powierzchni: od 35 do 200 m2
Liczba lokali: ponad 25
Cena metra kw: -


Jesteśmy inwestorami jedynej Galerii w Starachowicach, i to w centrum miasta. Ma świetną lokalizację – w kampusie z sąsiedztwem sklepu CARREFOUR , blisko głównych arterii miasta: ul. Konstytucji 3 Maja, Aleja Armii Krajowej, ul. Krzosa 4. Powstaje w dobrze skomunikowanym terenie, zapewniającymi znakomite połączenie Galerii z innymi dzielnicami Starachowic przez miejską spółkę komunalną.


Starachowice, Galeria Handlowa SKALAFinalizujemy już rozmowy w sprawie wynajmu powierzchni z najlepszymi markami handlowymi w kraju i z największym bankiem w Polsce. Kierujemy więc naszą ofertę również do Państwa, a pozostało nam do zasiedlenia tylko 9 powierzchni handlowej.


Starachowice, Galeria Handlowa SKALAW najbliższym otoczeniu naszej Galerii znajdują się największe osiedla mieszkaniowe. Starachowiczanie będą więc mieć Galerię spełniającą ich oczekiwania. Jedyną, bowiem jesteśmy jedynymi inwestorami takiego przedsięwzięcia w Starachowicach, które liczą prawie 60 tysięcy mieszkańców, a zaopatrują się tutaj również ludzie z okolicznych 7 gmin. Realizujemy więc inwestycję dla minimum 150 tysięcy potencjalnych klientów tylko z najbliższej okolicy.


Starachowice, Galeria Handlowa SKALARealizacja Galerii „SKALA” odbywa się w II etapach:

•Etap I obejmuje realizację obiektu o powierzchni 2300 m² (planowane otwarcie – czwarty kwartał 2011r.)

•Etap II - rozbudowa o kolejne 4 500m² i 25 nowych lokali (planowane otwarcie – czwarty kwartał 2012 r.)


* * *

źródło: kopia strony z ogłoszeniem


Przedsięwzięcie (z)realizuje firma "Scale" Sp. z o.o., z siedzibą w Starachowicach.I jeszcze linki do grafik (oryginalna wielkość):

Zdjęcie 1

Zdjęcie 2

Zdjęcie 3

Zdjęcie 4Zaskoczeni? Bo ja tak.


poniedziałek, 21 lutego 2011, agaperos

Polecane wpisy

  • Barbara wróciła

    Starachowice.blox.pl. Barbara wróciła. Z kronikarskiego obowiązku należy odnotować fakt, iż odnowiona figura świętej Barbary wróciła na swoje miejsce w dniu 2 g

  • Modernizacja przy starej fontannie

    Starachowice.blox.pl. Modernizacja skweru przy starej fontannie. W mijającym tygodniu rozpoczęła się modernizacja skweru Zgrupowania Armii Krajowej "Szaracy". S

  • Co jest najfajniejszego w Iłży?

    Starachowice.blox.pl. Co jest najfajniejszego w Iłży? Odpowiedź na pytanie zadane w tytule jest udzielona... Nie zdradzę przez kogo. Na pewno uśmiech rozpromien

Komentarze
2011/02/22 09:31:54
Zaskoczeni? Nie. Dziadostwo wszędzie się wepcha, a że przy okazji zakorkuje się to i tak już zakorkowane miejsce - kogo to obchodzi - wszak Starachowice będą miały galerię (a może to tylko troszkę większy market...ups przepraszam... sklep)
-
Gość: K.S., *.starachowice.vectranet.pl
2011/02/22 13:49:34
Ja sobie tradycyjne ponarzekam. Moim zdaniem ten budynek tam w ogóle nie pasuje i jest wetknięty na siłę. Przecież tam w ogóle miejsca nie ma. Przejście też fajnie wygląda, prosto w mur :)
-
2011/02/23 20:32:14
Krpi, zgadzam się, w tamtym rejonie będzie jeszcze ciaśniej. Ciekawe czy pomyślano na przykład o powstaniu dodatkowych miejsc parkingowych.

K.S. Ty nie narzekasz, tylko piszesz o faktach.

Nie czytałem artykułu w "Tygodniku Starachowickim", więc nie wiem, czy w ogóle dojdze do realizacji całego projektu.
Część I - przy istniejącym już "Carrefour Express", w pobliżu parkingu, nawet logicznie uzasadnione.
Część II - wg mnie odważny plan.

Jestem zaskoczony tym, że w ogóle znalazł się ktoś (wg mnie ryzykant), kto w dobie kryzysu chce budować jeszcze coś nowego w Starachowicach. Nie ukrywam, że cieszy mnie to i zarazem niepokoi, gdyż (z)maleją przy tym chyba szanse na powstanie centrum handlowego na "łąkach".

"Skałka", "Skala", "Kamienna" - zastanawiam się kto będzie kupował w galeriach i jak długo przetrwają w naszym mieście. Postępująca drożyzna i spadek dochodów nie napawają przecież optymizmem.